Objednávka eBooku

"Vaříme s čínskými bylinami"

47 stran návodů, rad a receptů pro Vaše zdraví.

Začleňte čínské bylinky do svého každodenního života!


  • ANO
    Objednávám si eBook "Vaříme s čínskými bylinami" - za 249 Kč

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. Do formuláře nelze zadat Slovensko, ponechte Česká republika. Cena e-booku je v přepočtu 9,50 EUR.

Nechte se inspirovat a zlepšete povědomí o svém stravování v této elektronické knize skrze zásady čínské medicíny platné déle než 3000 let!

Martin Řezníček - terapeut a praktik TCM

Na tomto eBooku oceňuji především jeho praktickou stránku. Uvedené recepty pomáhají při řešení běžných zdravotních problémů v každodenním životě a užitečné rady včetně logického vysvětlení ovlivnily můj způsob přípravy pokrmů nejen doma, ale i v práci. Překvapením pro mne byl i fakt, že doporučené čínské bylinky jsou dostupné i u nás. Knihu bych rozhodně doporučila všem, kteří chápou, že správným stravováním lze ovlivnit svůj fyzický i psychický stav.

Věra Sekaninovávedoucí školní jídelny

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište na email: tcm@martinreznicek.cz 

nebo volejte Lenku - mou partnerku a autorku tohoto webu - na tel. 603 369 642.

Rádi Vám poradíme a pomůžeme.