Začátek roku: Ideální čas na změnu vašeho jídelníčku!

VÍCE NEŽ STRAVA - ZDRAVÁ VÝŽIVA PODLE PRAVIDEL TČM

Živá online přednáška už proběhla. Záznam byl dostupný do pondělí 31.1.2022. Jdete pozdě 🙁

To, že strava je nedílnou a důležitou součástí našeho života je jasné. Stejně jako fakt, že bez jídla přežijeme řádově týdny.

Ale víte, že úprava a vyladění stravy je jedním z 5 hlavních nástrojů Tradiční čínské medicíny (TČM), kterými terapeut pomáhá klientovi nalézt ztracenou rovnováhu?

To je přesně to, co dělám denně ve své ordinaci.

Správné stravování možná nemá takovou razanci jako fytoterapie (užívání bylin) nebo akupunktura, ale uvědomte si, že tím, jak minimálně 3x denně něco jíte či pijete, ovlivňujete vnitřní chemizmus těla. A to hned na všech třech úrovních, tedy fyzického, energetického i duchovního těla. A je čistě na každém z nás, jestli to ovlivnění bude tím správným směrem, nebo opačným.

Navíc, je to krok, který můžete udělat hned dnes nebo zítra ráno, nemusíte čekat na sezení se svým terapeutem, nebo až dorazí bylinky. A k tomuto kroku nepotřebujete skoro nic, kromě znalostí, CO a JAK změnit.

Zvu vás na dobrodružnou výpravu do magického světa TČM, na živou online přednášku:

VÍCE NEŽ STRAVA - ZDRAVÁ VÝŽIVA PODLE PRAVIDEL TČM

VYKROČTE S NOVÝM ROKEM TOU SPRÁVNOU NOHOU, VYLAĎTE SI JÍDELNÍČEK A OPTIMALIZUJTE SI SVOU VÁHU

Na online přednášce získáte odpovědi na otázky, inspiraci i mnohá vysvětlení, i když z odlišného úhlu pohledu na zdraví, stravu i fungování lidského těla. Přesto názorně, jasně a srozumitelně.

Není důležité jen CO jíme, ale také JAK a kdy. O tom všem si budeme povídat během živého vysílání.

Proč bych měl/a důvěřovat právě pravidlům podle čínské medicíny?

Protože TČM obstála v té nejtěžší zkoušce, která je, tedy ve zkoušce časem. Jestliže tady něco je po dobu několika tisíciletí, nestává se zastaralým, naopak získává na popularitě a zkušenostech po celém světě, musí to stát na opravdu pevných základech.

KDY

V neděli 23.1. ve 20:00

KDE

Online na vašem počítači, tabletu nebo telefonu

Bude záznam?

Bude - do 31.1. a jen pro registrované

Mapou na fascinující výpravě při hledání grálu zdravého stravování vám budou právě pravidla Tradiční čínské zdravovědy.

Průvodcem vám bude:

MARTIN ŘEZNÍČEK

 • Terapeut a praktik TČM, přes 13 let provádí klienty při řešení jejich zdravotních potíží.
 • Lektor TČM při TCM Institut se zaměřením na dietetiku.
 • Sám na sobě si vyzkoušel vegetariánství, stravu bez lepku, cukru i mléčných výrobků, lowcarb dietu i půsty. Své zkušenosti analyzované pod drobnohledem TČM srozumitelně vysvětluje na svých přednáškách, ať již na živo či online.
 • Autor e-booků a online kurzů, prostřednictvím kterých již více jak 7000 lidí pochopilo praktické využití stravování podle pravidel TČM.

Co vám přinese tato online přednáška?

 • Pochopení souvislostí a mnohé odpovědi na otázky PROČ, týkající se nejen stravování, ale i celkového zdravotního stavu.
 • Uvědomění si, že tak jako si váš čtyřkolový miláček zaslouží kvalitní palivo, i váš fyzický, energetický i mentální stav odráží CO, JAK a KDY jíte.
 • Poznatek, že každá potravina má svou charakteristiku, kterou ovlivňuje náš organizmus.
 • Inspiraci a tipy pro změny ve vašem každodenním stylu, stejně jako popud k těmto změnám
 • 5 základních pravidel, které rychle dokáží zharmonizovat vaše trávení, což pozitivně ovlivní nejen vaši energetickou hladinu, ale i celkový stav organizmu
 • Výzvu k převzetí zodpovědnosti za své zdraví, k vykročení na cestu k získání ztracené rovnováhy
 • Rozšíření si obzorů, seznámení se s názorově odlišným pohledem na fungování lidského těla, než na jaký jste zvyklí. Jednoduše a srozumitelně.

Živé vysílání začíná za:

Neděle 23.1. 2022 ve 20:00

Rezervujte si své místo.

0
lidí už je přihlášených

Záznam bude k dispozici všem zaregistrovaným účastníkům do pondělí 31.1.

Pro koho přednáška rozhodně není: 

 • Pro sběratele seminářů a přednášek, který nabité vědomosti pustí druhým uchem ven a získané podklady založí do šuplíku ke všem ostatním, aniž cokoliv z toho vyzkoušel.
 • Pro jedince, který se domnívá, že získá zázračné východní tajemství, které ho změní bez vlastního přičinění.
 • Pro toho, kdo zastává názor, že jediná pravda je ta, kterou prezentuje západní myšlení a není ochoten opustit svou komfortní zónu.
 • Pro kohokoliv, kdo si je již dopředu jistý, že toto pro něj rozhodně není, že to nefunguje a není ochoten otevřít se jinému vnímání světa.
 • Pro ty, kdo jsou plně zdrávi na těle i na duši, kdo našli optimální životní styl, který je udržuje v rovnováze.

Tradiční čínská medicína mi pomohla pochopit, jak věci fungují, přinesla mi mnoho AHA momentů, dala mi tak silné vědomostní základy, že více jak 13 let pomáhám klientům na jejich cestě ke zdraví, tedy k rovnováze.

O pravidlech týkajících se zdravého stravování si budeme povídat během cca 60-70 min. vysílání. Získáte praktické tipy na úpravu vašeho stravování i životního stylu, které budete schopni ihned aplikovat v praxi. Vše jasně, srozumitelně a logicky vysvětlené.

V průběhu přednášky vám rovněž povím o nejnovějším online kurzu "Alchymie zdravého stravování podle TČM", na který se mě často ptáte. V živém vysílání budu také odpovídat na vaše dotazy. 

Během přednášky vás čeká mimořádná nabídka i zajímavé bonusy. 🎁 Proto sledujte vysílání až do konce.

I vy můžete vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Je to snazší, než si myslíte.

Těším se na vás v neděli 23. ledna na online přednášce!

Přednáška se vysílá online a je zdarma. Zaregistrujte se teď a hodinu před začátkem vysílání vám pošlu e-mailem odkaz na stránku s vysíláním. 

Rezervujte si své místo