Martin Řezníček, terapeut a lektor TČM vás zve na živou online přednášku:

Základy TČM jednoduše II. díl:

🫒 9 léčivek do každé domácnosti 🫒

Objevte sílu přírodního léčení!

Živá přednáška skončila. Její záznam byl dostupný do pondělí 18.9. Jdete pozdě 🙁

Připojte se a získejte užitečné znalosti o 9 klíčových bylinách / potravinách, které se vyplatí mít doma pro případ potřeby, tedy vždy po ruce. (A možná už je doma i máte!) 🫒

Naučte se, jak tyto léčivky využít v každodenním životě a zlepšit své fyzické i duševní zdraví.

Fytoterapie - bylinná léčba, je důležitým nástrojem Tradiční čínské medicíny (TČM). Mezi bylinami a potravinami není jasná hranice. S některými léčivkami se běžně pracuje V KUCHYNI, naopak mnohé potraviny mají silný LÉČEBNÝ účinek.

Zvu vás na živou online přednášku, kde se detailně podíváme na 9 základních léčivek. Každá bylinka či potravina má svou charakteristiku, tedy povahu, chuť a tropizmus (= ovlivnění některého orgánu). Z té vyplývá léčebný efekt a způsob využití. Vybral jsem základní léčivky, které se dají běžně u nás sehnat.

Proč bych měl/a důvěřovat právě pravidlům podle čínské zdravovědy?

Tradiční čínská medicína nabízí tisíce let osvědčené přístupy k léčení a udržování zdraví. Pokud hledáte přírodní a holistický přístup k péči o své zdraví a zároveň chcete získat užitečné znalosti o jednoduchých léčivech, které můžete mít stále po ruce, tento webinář je pro vás.

KDY

V neděli 10.9. ve 20:00

KDE

Online na vašem počítači, tabletu nebo telefonu

Bude záznam?

Bude - do 18.9. a jen pro registrované

Co vám přinese tato online přednáška?

  • Pochopení, jak se TČM dívá na byliny či potraviny, jak srozumitelně popisuje jejich vlastnosti a účinky, aniž se zaobírá chemickým složením.
  • Uvědomění si, jak důležitá je vnitřní rovnováha a jak ji lze ovlivnit.
  • Rozšíření si obzorů, seznámení se s názorově odlišným pohledem na fungování lidského těla, než na jaký jste zvyklí. Jednoduše a srozumitelně.
  • Inspirace pro změny v každodenních aktivitách.
  • Popud k těmto změnám, pokud se otevřete novým myšlenkám i jinému pojetí zdraví i světa.

Živé vysílání začíná za:

Neděle 10.9.2023 ve 20:00

Rezervujte si své místo.

0
lidí už je přihlášených

Záznam bude k dispozici všem zaregistrovaným účastníkům do pondělí 18.9.

Kdo vás bude online přednáškou provádět?

Jmenuji se Martin Řezníček a přes 13 let jako terapeut, praktik a lektor TČM pomáhám lidem s řešením jejich zdravotních problémů, tedy s návratem ke ztracené rovnováze.

Baví mě šířit moudrost TČM, která je zde již několik tisícovek let a za tu dobu pomohla milionům lidí po celém světě.

Prostřednictvím mých e-booků a online kurzů více jak 12 tisíc lidí pochopilo praktické využití nejen stravování, ale i žití podle pravidel Tradiční čínské medicíny.

Pro koho přednáška rozhodně není?

  • Pro sběratele seminářů a přednášek, který nabité vědomosti pustí druhým uchem ven a získané podklady založí do šuplíku ke všem ostatním, aniž cokoliv z toho vyzkoušel.
  • Pro jedince, který se domnívá, že získá zázračné východní tajemství, které ho změní bez vlastního přičinění.
  • Pro toho, kdo zastává názor, že jediná pravda je ta, kterou prezentuje západní myšlení a není ochoten opustit svou komfortní zónu.
  • Pro kohokoliv, kdo si je již dopředu jistý, že toto pro něj rozhodně není, že to nefunguje a není ochoten otevřít se jinému vnímání světa.
  • Pro ty, kdo jsou plně zdrávi na těle i na duši, kdo našli optimální životní styl, který je udržuje v rovnováze.

Registrujte se na webinář a jako účastníci přednášky budete mít exkluzivní příležitost zakoupit si sadu 3 TOP video tréninků za mimořádně výhodných podmínek a další zajímavé bonusy! 🎁

V závěru vysílání rovněž zodpovím vaše dotazy. 

🌈 I vy můžete vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Je to snazší, než si myslíte. Nechte se inspirovat tisíciletou moudrostí TČM v našem webináři, který vás zavede do světa léčivých bylin a energie Qi. 🌈

Buďte svým vlastním terapeutem s podporou čínské medicíny!

„Moudrý člověk kope studnu dřív, než má žízeň.“ (čínské přísloví)

Přednáška se vysílá online a je zdarma. Zaregistrujte se teď a hodinu před začátkem vysílání vám pošlu e-mailem odkaz na stránku s vysíláním. 

Rezervujte si své místo