Víte, že by strava ženy měla být jiná než u muže?

Hledáte stravovací tipy pro optimální výživu v období těhotenství a při kojení?

Chcete vědět, jak správnou výživou zharmonizovat organismus v jednotlivých fázích menstruačního cyklu nebo po přechodu?

Možná máte další dotazy týkající se stravování, možná tápete v moři různých názorů. Nabízím vám pohled očima tradiční čínské medicíny (TČM), která více jak 3000 let pomáhá milionům lidí po celém světě.

Podstatou ženy je KREV a YIN a podstatou mužů je YANG a QI - jsme tedy každý úplně jiný, proto i strava by měla tento fakt zohledňovat. Zdraví není jen absence nemoci, je to stav radosti a spokojenosti ve svém těle zahrnující fyzický, emoční i mentální aspekt bytosti. Dostat se do stavu rovnováhy a harmonie a dlouhodobě si ho udržet je k nezaplacení. Vhodná strava je jedním z nejdůležitějších pilířů, na kterých stojí.

V praktickém e-booku "VÝŽIVA ŽENY" dostanete všechny odpovědi a vysvětlení. Srozumitelně a smysluplně. Pochopíte dietetická pravidla vedoucí k vyvážení Yinu a Yangu ve vašem těle:

 • Pravidla, jejichž dodržování vedou k plnohodnotné výživě ženského organizmu i miminka před i po porodu.
 • Pravidla, která pomohou hladce a elegantně proplout rozbouřenými vlnami menopauzy.
 • Pravidla napomáhající harmonii během 4 fází jednoho menstruačního cyklu.
 • Ale hlavně pravidla, která lze rychle zavést do života vašeho i vašich blízkých a tím si potvrdit jejich platnost.
Martin Řezníček - praktik a lektor tradiční čínské medicíny

Jmenuji se Martin Řezníček a již 13 let jako terapeut, praktik a lektor TČM pomáhám lidem s řešením jejich zdravotních problémů.

Prostřednictvím mých e-booků a online kurzů více jak 12 tisíc lidí pochopilo praktické využití stravování podle pravidel Tradiční čínské medicíny. 

Zapomeňte na tabulky vitamínů a minerálů, netrapte se počítáním joulů.

Poslouchejte své tělo a věřte zdravému rozumu! Ukážu vám cestu...výživa po padesátce

"Podstata ženy je Yin a taková by měla být i strava."

Své mnohaleté zkušenosti s vámi nyní sdílím prostřednictvím e-booku...

Výživa ženy v těhotenství

 

 • Proč by měla být výživa ženy jiná než u mužů? A jak na to prakticky?
 • Výživa během 4 fází menstruačního cyklu - v období od puberty až do přechodu. Víte, že muži mají doma 4 různé ženy během 1 měsíce? Jak upravit anomálie v cyklu stravou?
 • Výživa během těhotenství - jak přirozeně podpořit zdraví matky i dítěte měsíc po měsíci (každý měsíc je pod nadvládou jiného orgánu)
 • Výživa matek po porodu a při kojení
 • Výživa ženy po přechodu aneb po padesátce život nekončí...

+ mnoho dalších tipů a receptů pro zdraví a harmonický život 

CO VŠECHNO V E-BOOKU NAJDETE?

 • výživa po padesátce
  Vysvětlení pojmů Yin a Yang, rozdíly mezi ženou a mužem v kontextu výživy
  Fáze vývoje ženy v 7letých cyklech. Proč je důležité, aby se žena stravovala jinak než muž.
  Potraviny podporující tvorbu krve a Yinu. Zohlednění povahy, chuti potravin a vztahu k orgánům.
  Proč je zdravá slezina základem (nejen) ženského zdraví a čím ji můžeme posílit.
 • výživa po padesátce
  Doporučená strava a potraviny v každé ze 4 menstruačních fází k harmonizaci organismu
  Seznam doporučených a nevhodných potravin: Menstruační fáze. Pomenstruační fáze. Ovulační fáze. Premenstruační fáze. Ukázka denního jídelníčku v každé jednotlivé fázi cyklu + tipy na recepty.
  Anomálie v menstruaci - jak si můžeme pomoci vhodnou stravou. Důvody vedoucí k nepravidelné a bolestivé menstruaci. Sexuální aktivita během cyklu. Pohled TČM na hormonální antikoncepci.
 • výživa po padesátce
  Vhodná strava během těhotenství a po porodu včetně potravin podporujících tvorbu mateřského mléka
  Vhodná výživa ženy v yinové fázi života - těhotenství - měsíc po měsíci.
  Potraviny a recepty podporující výživu matky i plodu. Nevhodné potraviny v těhotenství.
  Strava při nežádoucích projevech, jako např. otoky končetin, nevolnost, zácpa, pálení žáhy, atd.
  Optimální výživa organismu po porodu a při kojení - podporující tvorbu mateřského mléka.
 • výživa po padesátce
  Výživa ženy po přechodu
  Tipy na stravování během a po menopauze včetně příčin vedoucích k nepříznivým projevům toto období často provázejících. Dá se zpomalit úbytek Yinu v životě ženy?
  Seznam vhodných vyživujících potravin pro ženy po padesátce.

PODÍVEJTE SE, JAK TO VYPADÁ UVNITŘ:

JAKÁ JE CENA E-BOOKU?

Cena e-booku je 490 Kč nebo 18,50 Eur.


Tím, že čtete tyto řádky, věřím, že chápete důležitost správné výživy a její vliv na fyzický, energetický i mentální stav organismu. E-book je pro vás vhodný pokud:

 • Plánujete s partnerem založit rodinu a chápete, jak důležitý vklad pro budoucnost vaší i vašeho dítěte je mít správnou výživou vyladěný organizmus v okamžiku početí
 • Chcete vhodnou stravou podpořit růst a vývoj miminka ve vašem lůnu a zároveň si vytvořit dostatek energie pro porod a následné kojení
 • Pokládáte za důležité plnohodnotné kojení po dostatečnou dobu, ale tak, abyste to fyzicky i energeticky bez problému zvládla
 • Byste ráda prošla hormonálně rozkolísané období menopauzy bez výrazných nechtěných příznaků a zároveň pokryla výživou veškeré požadavky organismu
 • Chápete, že každá fáze menstruačního cyklu má jiné vyzařování i nároky, což je vhodné reflektovat i složením jídelníčku
 • Si uvědomujete, že každým soustem, každým lokem, ovlivňujeme rovnováhu a vnitřní chemismus lidského těla a jste ochotná na sebe vzít plně zodpovědnost za své zdraví

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co o e-booku říkají první čtenářky?

Krásně a srozumitelně napsaný e-book. I pro úplné laiky jsou zde jednoduše popsány základní principy tradiční čínské medicíny, týkající se ženy, fází jejího života, cyklu a mateřství. Netušila jsem, co všechno ovlivňuje přirozené fáze cyklu z hlediska výživy. Líbily se mi i praktické recepty, už se těším, co si kdy uvařím!

E-book Výživa ženy bych doporučila všem ženám a zvláště těm, které řeší problémy s cyklem či neplodnost, chystají se na těhotenství anebo kojení, nebo již došly k období menopauzy.

Jako laktační poradkyně řeším s maminkami především stravu zaměřenou na prevenci trávicích obtíží u miminek. Tento e-book mi pomohl podívat se na stravu kojící maminky i z hlediska výživových benefitů pro ženu samotnou. Moc díky!
MUDr. Lucie Barákoválaktační poradkyně
V knize jsem našla spoustu užitečných a nových informací, a to i přesto, že se o téma výživy (i z pohledu TČM) dlouho zajímám. Například jsem si nikdy předtím neuvědomila, že strava pro ženy se v určitých aspektech liší od té pro muže. Líbí se mi, že jsou v knize popsány nejen potraviny, které jsou pro nás vhodné, ale zároveň i souvislosti a důvody proč tomu tak je.

Další novou informací pro mě byl fakt, že je vhodné stravu upravovat podle menstruačního cyklu. Velmi jsem proto uvítala návrhy receptů a ukázku jídelníčku pro každou jednotlivou fázi. Vzhledem k aktuální situaci jsem se nejvíce zaměřila na kapitolu o výživě v době těhotenství, kde jsem našla spoustu praktických rad jak podpořit jednotlivé orgány a získat tak v tomto období více energie a celkově vitality.

Knihu bych určitě doporučila všem ženám, které se zajímají o zdravý životní styl, a chtějí se dozvědět jak o sebe správně pečovat nejen po stránce výživové.
Kateřina Šefčíkoválektorka a koučka

Čínské medicíně se profesně věnuji více jak 12 let a do tohoto e-booku jsem napsal informace nejlépe, jak jsem dokázal, s přesvědčením, že mohu pomoci zejména na poli prevence zdraví a harmonie v životě.

Přesto, jelikož vím, že ne vždy se podaří předat vše tak, jak bychom chtěli, máte možnost do 14 dnů chtít své peníze zpět, jestliže získáte dojem, že pro vás informace v e-booku obsažené nemají smysl. 

                                   Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Investujte do poznání a získejte hodnotné informace, ze kterých můžete čerpat po celý zbytek života. Změny jídelníčku můžete provést již dnes. Je to jen na vás!

E-book / e-kniha vám přijde ve formátu PDF, který je čitelný na všech PC, tabletech či chytrém mobilu. Není třeba mít čtečku knih.


Nyní jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit e-book“, na další stránce vyplňte objednávací formulář a zvolte způsob platby -  kartou online, zrychleným či standardním bankovním převodem, nebo bitcoinem.

V případě online platby kartou, zrychleným převodem nebo bitcoinem obdržíte e-mail s e-bookem již během několika minut. Pokud zaplatíte standardním převodem, obdržíte e-book poté, co se platba objeví na mém účtu (za 1-2 dny).


Pokud cítíte, že to je ono, pokud věříte systému medicíny, který během několika tisíciletí nezestárl, ale naopak získal na zkušenostech a popularitě, prostě neváhejte a elektronickou knihu si kupte. 

výživa po padesátce
Pokud máte v souvislosti s e-bookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail: tcm@martinreznicek.cz
Martin Řezníček - terapeut TCM
Martin